| Cosmina93483 a întrebat:

Deci salut, vreau sa imi impresionez prietenul, o sa ne plimbam, dupaia o sa mergem intr- o scara si, ma intrebam daca ma pun poala lui si incepem sa ne sarutam, o sa- i placa, vreau pareri de la? (mai mult)

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sigur o sa ii placa

| DNSK a răspuns:

Nu-ti suna urat in scara? chiar deloc?

| IrinaAndreea a răspuns:

Mai degraba ai incerca intr-un cadru mai dragut, intr-un parc pe o banca retrasa de exemplu. Mie in scara nu mi se pare ok. Acum depinde si de cand esti cu el, sa nu te grabesti cu aceste gesturi si sa te considere o "prada usoara".

| Vektor a răspuns:

Impresioneaza-l luand note mai mari la gramatica, s-ar putea sa-i placa big grin

| Anemona2020 a răspuns:

Nu asa o sa im impresionezi cred eu...si nu in scara gaseste alt loc mai frumos si incearca sa il impresionezi prin altceva nu prin pupat si stat la el in poala asa doar o sa ii trezesti ganduri peverse.