| amyca a întrebat:

Deci...
Sunt cu un baiat de 2 ani si ne intelegem foarte bine happy
Glumim foarte mult impreuna si ne simtim bine.
Intr-o zi eram afara cu el si nu stiu cum mi-a luat telefonulsi a fugit cu el cred ca 13 metri mai incolo si a intrat la galerie...
Acolo aveam un folder in care aveam o gramada de poze.Si de contacte si amintiri etc. (Nu am avut poze iesite din comun cu mine adica in lenjerie intima)
Si prima poza din folder era poza lui (o luasem de pe facebook pentru contacte...
Si el in loc sa stearga numai poza aia a sters tot folderul...
Tot.
Si apoi cand am vazut...a inceput sa rada cu inca un baiat
..si eu ma simteam prost...adica pana la urma erau amintiri.
Si apoi a zis ca e vina mea si a plecat.
Ce sa inteleg? laughing sunt foarte confuza

Răspuns Câştigător
| DoarSteff a răspuns:

Probabil a auzit ceva despre tine si nu i-a convenit si a vrut sa se razbune. Si acum tu probabil vei zice: "Da, dar dupa doi ani crede-am ca-l cunosc.". Ei bine eu zic ca nu cunosti niciodata o persoana indeajuns de bine. Si da e vina ta probabil (te rog nu-mi 'foothe' niste Dumnezei acum -cum o 'foothoth' ala capra de-o ramas insarcinata- dar asta e), dar parerea mea e ca sunteti amandoi vinovati (tu ca ai facut si el ca a crezut ca ai facut fara sa te intrebe si pe tine). Nu stiu ce sfat sa-ti dau, dar presupun ca poti face ce fac fetele de obicei, pui 2-3 zile statusuri de jale pe Facebook, apoi iti gasesti pe altcineva. Ciao si BAFTA tongue. Si da-mi si mie funda aia apropo happy.

11 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Eu cred ca nu merita sa-l bagi in seama, deoarece e nesimtit. daca pozele erau pe cardul de memorie te pot ajuta sa incerci sa le recuperezi daca nu le ai undeva salvate

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca razi, se pare ca pozele nu erau foarte importante pentru tine.
Bine ca a pastrat poza cu el...
Totusi nu prea frumos ceea ce a facut, mai ales ca nu erati singuri.
Ati mai vorbit de atunci?

| ywar a răspuns:

Cati aveti voi? Doi, trei? Urla lupul prin capul vostru de instruiti ce sunteti si voi va jucati cu telefoane si poze si facebook si nu mai stiu ce. Generatie de retarzi care se fac de ras cand deschid gura.

| vocea a răspuns:

Ca asa ceva nu se face, nu poti sa iei telefonul cuiva din mana si sa fugi si sa cotrabai prin el

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de bun simt in general. Nu distrugi ceva ce apartine altcuiva.
Lipsa de respect fata de tine. Iti umbla in telefon, o sa-ti cotrobaie si prin poseta sau prin buzunare.
Plus o nesimtire totala, mai si rade dupa ce a reusit sa te supere.
Parerea mea este sa termini cu el. Nu te respecta, isi bate joc de tine.

| NameHarris a răspuns:

Pai daca ai avut poze si cu alti baieti poti sa-ti dai seama ca este geloswinking

Răspuns utilizator avertizat
| methodmen a răspuns:

Glume de copii, spune-i sa se maturizeze.

| Anais2711 a răspuns:

Eu cred ca este un nesimtit.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns (pentru Anais2711):

Corect. Si care nu e destul de matur. Baietii astia.Din ce in ce mai imaturi.