| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt impreuna cu o fata de ceva timp, recent am luat lagatura cu o fost prietena ( amica ) cu care m-am si intalnit si ne-am sarutat si toate cele, deci la momentul actual sunt impreuna cu doua fete, ieri seara am inceput sa vorbesc cu o fata care e prietena cu prima fata cu care sunt impreuna si azi trebuie sa ne intalnim, ea ma place si vrea sa fie cu mine, problema e ca am intrat prea adanc si nu stiu cum sa mai ies din situatie, nu glumesc si vreau ajutor nu morala.

Răspuns Câştigător
| TheCuriousMonkey a răspuns:

E clar că de iubit nu poţi iubi două femei în acelaşi timp, dar de f#!"t poţi chiar şi câte trei. ( ăsta a fost un sfat serios ).

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man ca mascul isi spun ca nu poti iubi doua fete in acelasi timp, pentru una simti atractie pentru alta afectiune dar nu foarte multa ca daca ai avea nu ai inselao, tot raul facut sa stii ca se va intoarce impotriva ta candva in viata nu uita asta, de ce sasi bati joc nu e frumos, fi naibi barbat si hotarestete ce vrei

| Doub a răspuns:

Chiar merită fetele alea să îţi baţi joc de ele? Da' ce eşti măi tu, masculul Alpha?
Alege şi tu una.

| Kenya a răspuns:

Esti cam nesimtit! Te joci cu sentimentele fetelor.

| Vvistula a răspuns (pentru Kenya):

M ai ajutat foarte mult, iti multumesc

| Kenya a răspuns (pentru Vvistula):

Si ce vroiai sa iti spun? Felicitari? Eu zic sa inchei legatura cu toate, nu cred ca tie ti-ar placea sa-si bata joc de tine cinevawinking

| ale153 a răspuns:

One at a time, dragul meu. Nu e ok sa te joci cu sentimentele fetelor. Poate pentru tine nu e mare chestie, dar sunt sigur ca pentru ele este. Trebuie sa te decizi daca o placi pe una dintre ele, sa vorbesti si sa clarifici situatia pentru ca mai devreme sau mai tarziu vor afla! happy