| WhineUP a întrebat:

Deci TPU, sa va povestesc ce s-a intamplathee hee
Am fost la meciul dintre clasa a XII-aA cu clasa a XI-aB si stateam pe o banca cu un amic si o colega si a venit un baiat X de care imi cam placehee hee si s-a pus langa colega mea.Noi 2 am facut cunostinta intr-un parc si de acolo ne salutam cand ne vedeamhee hee mna si vine acolo si ne salutam sta un pic si o da la o parte pe colega meahee hee si le zice la pr lui ca eu stau langa domnisoara X ca mi draga tare, eu nu ziceam nimic.Incepea sa se dea la minehee heesi s-a terminat meciul si am iesit afara dupa care el vine la mine prin spate si m-a dus in vestiarelaughing si face catre mine daca ma tem ca o sa ma vioelzelaughing)) [glumind] eu am zis ca nu si nu si nulaughing si o vut sa-mi desfaca paltonul de un nasture si eu nu l-am lasat[el a vr sa vada cum reactionez] si dupa s-a uitat la mine eu la el si ne-am sarutatI don't want to see dupa care am iesit repede afara si am plecat.Azi cand coboram la parter era el u niste colegi acolo si face el catre colegi "ia ba asta-i, asta-i fata care-mi placE" si eu trec pe langa el nepasatoare si il salut doar si ma trage de mana si face "da ce faci tu nu ma pwpi?" si l-am :* pe fata si a zis sa vin la 2 la meci ca joaca el si sa-i tin galerielaughing.
Mereu cand ma vedea si era cu c colegi zicea asa ca "domnisoara asta imi place"si eu ma uitam la el si el imi facea cu ochiullaughing...sa va mai zic ceva.are prietenarolling on the floor si o zis ca trebuie sa se desparta de ea.Nu stiu ce sa cred, ma place? ma simpatizeaza? face misto?sad nu stiu, voi ce zicetisigh [scuze dkva-ti plictisit cand ati cititbig grin ap, eu am 15 ani si el 19big grin] fundoi!:*

2 răspunsuri:
| TeAjutCuOrice a răspuns:

Poi 1 la mana incearca sa folosesti un limbaj mai adecvat ca asa ajungem toti analfabeti. 2 la mana eu personal cred ca te place si vrea sa se dea mare cu tine in fata colegilor sai...

Bafta

| olfeu a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca el intr-un fel face misto de tine(adica el are o pretena de varsta de el si na cu eu se intelege mai bine dar uh esti mai mica decat el si el poate s-a gandit ia hai sa imi bat joc un pic de ea), dar si te place (adica ca lui ii plk sa se dea mare cu uh )