| βǿβǿ a întrebat:

Deci happy. Vi-am mai povestit de baiatul de care imi place.
In ultimul timp nu ma baga in seama si tot era cu alta, chiar si in fata mea.
mergea la ea, o imbratisa, etc.
si m-a suparat, ieri [vineri] eram in clasa, si vorbeam cu cea mai buna prietena ca sunt suparata ca face asta, si in timp ce vorbeam el era in clasa. dar nu si-a dat seama si nu a auzit ce vorbesc.
si m-a intrebat de ce sunt suparata, i-am spus ca nu sunt. m`a luat de mana si m`a dus afara.
am vorbit dar nu i-am spus ca sunt suparata pe el...

si a vrut sa ma sarute, dar or iesit colegii mei, chiar in clipa aceeaangry

intrebarea este urmatoarea: De ce face asta? de ce merge la aia o ia in brate?straight face
si.
De ce a vrut sa ma sarute? doar ca a vazut ca sunt suparata?straight face

Funda♥

Si scuze de romanul` de mai sus. sper ca nu v-am plictisit

dar nu mai stiu ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

mie chiar mi-a placut micuta ta povestioara.acum sa-ti raspund la intrebari.deci,tipul probabil te place, si incearca sa te faca geloasa,(asa sunt baietii), nu cred ca avea un motiv anume.sau poate era doar prietenos cu fata.si a 2. probabil incerca sa te faca sa te simti mai bine, mai feicita.un sarut te inveseleste mereu...cred ca te place tare de tot.ar trebui sai acorzi si u atentie happy. succes draga mea

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

:-J il cunosti bine?
Daca este curvar/jegos etc (bad boy pe scurt) atunci ala umbla doar dupa fete/fizicul lor si vrea sa aiba multe gagici/fizicul lor same sh1t si doar se foloseste de tine, adica daca nu cauti ceva serios isn; t a problem este ok pentru tine!
Daca este mai goodboy de treaba mai sentimentalist etc atunci probabil da a vrut sa te faca geloasa cum spune alice, sau doar a vrut sa te faca sa te simti mai bine daca este 'gooboy'eu zic sa ai o discutie sincera cu el pe fata fara alte aiureli! Daca este mai badboy cred ca stii ce este de facutwinking cred ca te-ai prins nu?!

| Elena1234456 a răspuns:

Eu zic ca incearca sa te faca geloasa happy.

| Betty18 a răspuns:

De acord cu Catiel...s-ar putea sa fie varianta bad boy, sau doar vroia sa te faca geloasa...

succes

| anyska_5562 a răspuns:

A vrut ca sa te sarute pentru ca nu stia ca tu esti suparata pe el anume.pai daca merge cu alta si o imbratiseaza poti asta sa-l intrebi pe el de ce Umbla cu toate fetele si apoi vrea sa te sarute pe tine? eu cred ca poate sa se foloseasca cu tine. pina cind cealalta stea acasa! nu stiu:"e parerea mea".pai cred ca sa il intrebi mai bine, cu cine vrea sa fie,, ca sa nu sa fie cu 2. -- o data.

| Aleeandra a răspuns:

Ia atitudine si infrunta-l, spune-i ce simti si ce te deranjeaza, nu astepta sa ti se puna tot pe tava!