| Black555 a întrebat:

Deci, vi s-a întâmplat vreodată ca să fiţi fericiţi pentru relaţiile fostului iubit, dar totuşi să vă doară când vă gândiţi la asta? Să simţiţi atât fericire cât şi tristeţe? Dacă da, cum aţi trecut peste, cum aţi făcut să simţiţi doar fericire sau să nu simţiţi nimic?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Fosta iubita, da. Gandindu-ma ca viata merge inainte si ca merit si eu sa traiesc si sa fiu fericit precum ea, eu de ce sa sufar dupa ea. mai sunt multe fete/multi baieti.

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Numai alora fara viata li se intampla asa ceva.

| maybetoday a răspuns:

Daca tii le el cu adevarat, si el are acum o relatie fericita, fii si tu fericita de asta, insa nu uita in 1 rind trebuie sa fii tu fericita, clar ca dupa despartire nu toti isi gasesc perechea repede. Va veni si la tine pe strada soarele, acum bucurate ca esti frumoas si meriti ceva mai mult, in cazul ca relatia voastra s-a destramat! fii mindra de tine, iubestete mai intii pe tine, si te vor iubi si altii! :*

| Piticoot18 a răspuns:

Pe de de-o parte da...dar mai mult nu.Ma gandesc ca daca e ferucit, sunt si eu putin.dar imi dau seama ca ma face sa sufar, ca nu sunt eu cea care il face fericit, ci sunt undeva..."ingerul din umbra" care ii vrea totusi binele. happy