| Monica89 a întrebat:

Decii eu am fost cu un baiat 5 luni si il iubeam mai mult, dar ne.am despartit am plans 6 luni si nu ma mai puteam controla, mi.am jurat ca nu o sa ai ma mai indragostesc, dar s-a intamplat din nou si sunt cu acel baiat de 1 satamana si 5 zile in primele zile eram foarte apropriati vorbeam noaptea incontinu la telefon dar de acum 3-4 zile nu mai e la fel nu imi mai raspunde la mesaje nu mai da nici un semn si nu vreau iar sa fac prostia sa plang ogramada zile. Ce intrebare vreau sa pun : Oare ma inseala?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu...

| Alcyon a răspuns:

Ce ai tu nu e o relatie, ci doar o tentativa de relatie. O saptamana e apa de ploaie. Probabil ca acum a pus ochii pe alta.