| EdiShadow a întrebat:

Descarcari emotionale?

Vreau sa fiu cat mai scurt si concis.
Prietena mea s-a intors in tara, acum cateva zile si aseara am facut pentru prima oara dragoste, nu sex si o sa va zic si de ce spun asta.

Am avut multe fete si chiar si femei prin pat, desii nu am simtit mai nimic si de cele mai multe ori nu ajungeam nici la orgasm, tin sa mentionez ca am 19 ani.

Acum 3-4 luni de zile am zis primei persoane " te iubesc" din viata mea(persoana cu care sunt acum), cu greu pentru ca nu am fost niciodata invatat cu cuvantul asta si desii simteam ca nu vreau sa o pierd si ca o iubesc, aveam o retinere de a spune( ca si cum ai fi la gradinita si desii stii poezia foarte bine si ai invatat o foarte bine, iti e frica sa ridici mana si sa o spui din cauza emotiilor). Am trecut si de partea asta, acum m-am acomodat si o spun din suflet si fara retinere.

Nu am avut parte de foarte multe acte sexuale cu ea pentru ca a fost plecata (s-a intamplat de 3-4 ori) pana a pleca, si acum s-a intors in din strainatate si a venit in tara( nu ne-am mai vazut de 3 luni). Ei bine de data asta a fost foarte diferit, pentru prima data am facut dragoste, cele 8-9 minute le-am simtit ca si cum ar fi ireale si de parca le-as fi visat, am avut un orgasm intens, iar l-a sfarsit pur si simplu am avut una dintre cele mai puternice emotii care le-am simtit vreodata, a inceput sa-mi tremure corpul usor, vocea si in final am inceput sa plang.

Vreau sa stiu pur si simplu ce s-a intamplat laughing) de preferat nu as vrea ca prietena mea sa ma vada plangand(stiam ca asta se poate intampla numai la femei) si imi e teama sa nu se intample din nou, desii simteam ca si cum venele mele erau pline de adrenalina.

De ce s-a intamplat asta acum? Tinand cont ca am avut 123123123 de alte " nopti fierbinti"

PS: Stiu oarecum care e raspunsul: nu am simtit pentru nimeni ceea ce simt pentru ea, si sunt constient ca o iubesc. dar nu sa ajung sa plang!

Răspuns Câştigător
| Ezeru a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat fictiunea devine realitatea.
Presupun ca toate sentimentele acumulate ( de revedere, fericire, iubire etc... ) s-au izbugnit dintr-o data intr-un act simbolic si unic. Dupa aceasta nu ai stiut cum sa iti mai eliberez sentimentele si ai facut-o prin plans ( e normal toti avem sentimente doar ca baieti nu o arata prea des si le e frica sa recunoascawinking )
Oricum, nu iti fa griji nu cred ca vei mai avea parte de asa ceva. Cele mai frumoase lucruri din viata in general sunt unicewinking

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii fericit ca te-ai descarcat emotional, psihic si fizic.Nu este nimic anormal din ceea ce ti s-a intamplat.

| SkyPilot a răspuns:

Exact asa si este, ai sentimente puternice pentru ea, ti-a lipsit mult. Nu trebuie sa iti fie rusine ca ai ajuns sa plangi, si nici sa te ascunzi de prietena ta. Esti un fericit, foarte multi nu ajung sa simta asa ceva!

| DanyEL24 a răspuns:

Si baietii plang cateodata! Ea oricum te intelegea de ce ai plans, pentru ca tii la ea!