| popmirgea1999 a întrebat:

Desi mi-e rusine sa recunosc, am plans pentru o femeie. am plans in fata ei zicandu-i ca o iubesc si ca ii doresc doar sa fie iubita cum o iubesc eu.(in timp ce o priveam in ochi si ea parca nici nu ii pasa)
(m-a inselat, am prins-o in pat cu altcineva, ma insela de mult, dar acum m-am convins)
nu are rost sa va mai povestesc, cred ca stiti si voi cum ma simt acum. sunt mai multe de spus dar nici nu stiu ce sa mai zic...

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și întrebarea este?!?

| minrest a răspuns:

Ai adoptat o tactica gresita. Femeile ii dispretuiesc pe cei slabi, pe barbatii care plang. Multe femei plang usor, le vad prin statii plangand. Dar barbatii isi tin cumpatul, faptul ca nu plang le face pe femei sa creada ca au o solutie (de fapt ei nu isi dau seama de gravitatea situatiei).

| GoldenZenith a răspuns:

Incearca sa mergi mai departe.

Nu e capat de lume. Probabil te simti ca naiba acum, dar asta e, viata iti mai da si o lovitura de genul. Ce e al tau e pus bine. iar respectiva va deveni o amintire urata de care vei rade probabil peste ceva timp.

Capul sus!

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu o lua personal.
Ai auzit de " Daca nu era cu tine, il insela cu tine? "?
Unele asa sunt, ti-ai irosit iubirea si timpul pe cine nu trebuia.
Altele vor sa aiba langa ele pe cineva care sa le iubeasca, sa nu le minta si sa nu le insele, in timp ce altele au asa ceva si fiindca sunt materialiste si pofta de Gigi, se duc prin mai multe paturi.
Cauta o fata ok, in care sa poti avea incredere si incepe ceva nou cu ea, te asigur ca sunt multe fete speciale ce merita iubite.
Stai chill.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awwwww.Stiu cum e.Sterge nr ei de tel, pozele cu ea si incearca sa gasesti pe altcineva!

| MiruD a răspuns:

Daca acum a fost indiferenta, mai tarziu, iti zic sigur ca va regreta.
Orgoliul este foarte periculos. Strica căsnicii, relatii si prietenii.
Tu nu ai facut nimic greșit. Iar daca ai plâns, nu este o rusine.
"Si băieții plâng cateodata"
Dacă a făcut asta, nu te-a iubit. Nu te-a meritat. Asa ca nu are rost sa suferi. Iesi afara si bucura-te de soare. Închide ochii si gândeste ca totul pe lumea asta are un rost si un scop.

| gazza01 a răspuns:

Si care-i intrebarea? big grin

| MelissaAdela a răspuns:

Nu te Merita. Incearca sa o uiti.

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Da-o in p### masii si linisteste-te

| Miruna7975 a răspuns:

Las o pe aia si cata alta femeie care sa te iubeasca.
Stiu cat de rau e sa iubesti si sa nu fii iubit si stiu cat e de greu sa o uiti, dar incearca!