| anonim_4396 a întrebat:

Despre sexting ce parere ai?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu e nici o problema atat timp cat senderul doreste, iar cine primeste nu se supara! Iar pentru unii care fac obligat doar sa nu fie exclusi din grup, sunt tampiti, de ce trebuie neaparat sa stea in grupu ala?! Schimba grupu, sau deloc decat sa faci ceva ce nu vrei. Ca citisem ca unii adolescenti sunt obligati din cauza asta.

Totul e permis daca ambele parti accepta, orice legat de sex, porno, videochat, poze nud, nenud.