| ciuly4u a întrebat:

Dezvirginarea la baietii e dureroasa? cum e happy. Astept raspunsuri. Funda tongue.

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

Difera de la baiat la baiat. Depinde cat de flexibila ti-e pielea de acolo...In orice caz, de obicei te lasi dus de val prima data si numa dupa o sa simti durerea, cand nu o sa mai ai ce face si o sa treaca de la sine. Oricum, placut nu e...

4 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Dezvirginarea la baieti nu e obligatorie si cu lasare de sange.Nu e obligatoriu ca aţa sa se rupa de la primul contact sexual (se poate rupe numai daca nu folosesti prezervativ si organele genitale nu sunt lubrifiate cum trebuie), unii ramanand cu aţa intacta dtoata viata. Aţa difera de la o persoana la alta, unii o au mai rigida si sansele de rupere sunt mai mari in cazul unui contact sexual mai brutal, altii o au mai elastica si nu au niciun stres. In caz ca ata ti se va rupe, va ustura un pic si rana se va vindeca in cel mult 2 saptamani. Sper ca ti-am fost de folos happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Ustura un pic.

| Necunoscută a răspuns:

Te rupe-n 3!

| Cloudless a răspuns:

Nu te doare, ceva sange, insa restul e ok. Mai multa placere, greu sa te opresti laughing.