| Otilikaa a întrebat:

Din a cita intilnire e normal sa te saruti?

Răspuns Câştigător
| Aηηy a răspuns:

Poti sa te saruti si de la prima intalnire, nu e o regula care sa interzica asa ceva. Depinde ca cat de pregatiti sunt partenerii pentru acest pas din relatia lor. happy

5 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Din prima da tu esti prea mica asa ca las-o balta

| Nocturne0 a răspuns:

Din a cata intalnire sunteti pregatiti si simtiti... este ca sexul, nu e un numar de intalniri ca sa poti face sex, cand sunteti pregatiti si vreti aman2 puteti face...

| DeepLooking a răspuns:

Te poti saruta si de la prima intalnire...depinde de tine.

| glasspapir a răspuns:

Din prima, normal.

| lalala_6426 a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza cate intalniri ai avut conteaza cat de mult va iubiti, daca te simti atras de acea persoana lasa-te purtata de sentimente si vei vedea la momentul respectiv. succes!