| AnonimulCurios a întrebat:

Din cate am auzit este pacat sa te masturbezi, dar daca o faci fara a ejacula? Mai este pacat?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e pacat sa te masturbezi

| epurasu a răspuns:

Eu nu cred ca te vei putea opri atunci cand e cel mai...Mai mare pacat decat asta sa nu faci. happy

| mihai69 a răspuns:

Păcat e oricum; așadar, până la urmă, nu e păcat să te oprești, dacă tot ai comis un păcat?!?

| LoveSleep a răspuns:

Păi tu de ce te masturbezi, geniule? Nu pentru moment în sine?
Păcat e să fii așa bătut în cap.

| Pricked a răspuns:

Yolo

| Lawliet14 a răspuns:

E tot placere, cred.

| frostxtq a răspuns:

Nu o mai face daca nu ajungi la final, nu mai are niciun rost.
Si nu, nu e pacat, la fel cum nu e pacat sa iubesti femeia si sa faci dragoste cu aceasta.

| Andreutza098 a răspuns:

În viață trebuie să alegi: sau totul, sau nimic: )
Pa, pa.

| ColyR a răspuns:

Pune intrebara si la religie