| anonim_4396 a întrebat:

Din chestiile vazute pe TPU in legatura cu Sf. Valentin(o mare prostie dupa parerea mea) am vazut ca multe fete o sa se arda-n pasarica drept cadou pentru iubitii lor.Deci e inteligenta rau aceasta faza, as fi vrut si eu sa ma fi gandit sa ma f*t de sf valentin dar stau si ma intreb. daca o fac in ziua aia o sa vina vreun sfant sa-mi sfinteasca partida de sex? Deci ganditi ca voi va aratati iubirea prin sex, foarte inteligent. Apoi sa va ajut cu o mica melodie despre sex care o sa va ajute sa aveti performante inimaginabile.
http://www.youtube.com/watch?v=B1AZHae7upE

De ce avem nevoie de Sf. Valentin? Mi se pare o zi absolut normala chit ca am prietena sau nu.Pareri/sfaturi despre aceste fete virgine care vor o partida maxima de sex salbatic?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Parerea mea este ca nu este nevoie sa aiba relatii sexuale doar pentru ca este sf valentin...
sunt multe modalitati de a te distra de a te simti bine langa pers iubita, sa te uiti la un film.cu snacks... ceva sa papi.un suc ceva.
sau o mica plimbare pe afara.
Ptr mine e mai importanta ziua de sf valentin pentru e ziua de nume a prietenului meu.nu pentru ca e sf valentin.

ar putea sa faca lucruri impreuna.un gratarel ceva.nu?
winking
Fiecare gandeste cum vrea.happy
apropo: eu sunt virgina dar asta nu inseamna ca trebuie sa ne bagi pe toate fetele in aceiasi oalawinking Ca noi sau cel putin eu nu ti'am zis ca pe tine te bag in aceiasi oala ca toti baieti.
Nu ti se pare corect asta?winking

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Hei tu sigur ai citit intrebarea corect? Am zis "multe fete"nu toate...Eu niciodata nu am facut referire la toate ca am anumite prietene care nu sunt ca toate celelalte happy. Scuzele mele daca te-am suparat.

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ti'am trm un mic msg ca sa iti explic de ce ti'am lasat acest raspunsbig grin

| briosicabriosel a răspuns:

Ca sunt copile. tongue