| Houselaurie a întrebat:

Din pacate cred ca am ghinion la fete.am 18 ani, si am avut doar 1 prietena care a profitat de mine, si nu am putut profita eu de ea.tot incerc sa imi fac o prietena de ceva timp, sunt sincer cu mine si nu sunt un baiat urat.inca nu merg prin discoteca, caci imi imaginez ca acolo poti agata ceva, dar e treaba de convins parintii, etc.situatie complicata.in grupul de prieteni am incercat, la majorate la fel am dansat cu una si sambata asta vreo 5 mel, se dadea in figuri ii puneam maini pe fund eram si putin beat, dansam si dupa s-a dus la altul.pe facebook, la fel, incerc cu mai multe, la un mom dat nu stiu la unele ce sa le mai zis. unele nu raspund, altele raspund sec, rar una care sa mai vorbeasca ceva.si nici aia nimic.pe la scoala nu prea stiu cum sa intru in vb, putine oportunitati.in primul rand vreau o prietena ca sa am cu cine discuta, sa stiu ca tine cineva la mine, sa tin la ea.in al 2-lea rand as vrea si eu sa imi incep si viata sexuala, parca nu mai pot asa, sa stau numa la laba, nici de laba nu am chef.am zis ca daca nu e nu e.am tot asteptat si am sa mai astept, dar pana imi gasesc o prietena m-am hotarat sa incep viata sexuala cu o curvulita, mi-a facut cineva rost.nu e de asta rapanoasa de pe centura. mi-as dori sa fie prima data cu persoana care o iubesc chiar daca ne ia si cateva luni pana sa facem sex, vreau afectiune. dar daca nici prietena nu am, am sa incep cu una de asta.totusi na, ce poate fi asa de rau, de ce zic toti ca va fi o amintire urata.credeti ca ar fi o alegere gresita? multumesc.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai asteptat atat timp fara sex, de ce sa mergi acum la o centurista vai de mama ei.Cred ca mi-ar fi scarba si sa dau mana cu ea...straight face

Tu cred ca te strofoci prea tare sa faci sex si de-aia uiti cum trebuie cucerita o femeie.In primul rand, gaseste-ti una simpla si finuta, cu care sti ca poti avea o relatie.Nu mai incerca pe zece fronturi ca ramai,ca acum, cu buza umflata.
In al doilea rand, respect-o daca o sa fie iubita ta si nu te mai gandi ''vai, am 18 ani si mor virgin''hee hee.

Daca reusesti sa-ti concentrezi atentia pe ''blatul tortului'' (baza unei relatii) si nu pe ''cireasa'' (sexul), o sa ai multe de castigat.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu cred ca esti prost d bubui si tu si curvulita talaughing))

| rony a răspuns:

Cred ca gandesti corect pentru varsta ta dar stai linistit o sa apara si oportunitati, asa cum le numesti tu.Ia in calcul si faptul ca vei cunoaste o fata care nu va fi de acord sa faca sex chiar asa de repede cum ti-ai dori dar puteti sa fiti un cuplu de iubiti si fara sex.

| Tzutzik a răspuns:

Eu nu știu cum e să fii în așa mod,dar știu că la băieți e mai greu să aștepte,să înceapă viața sexuală din dragoste etc.dar dacă nu ai o prietenă și nici nu se prevede să o ai încearcă totuși la o curvuliță.dar sfatul meu ar fi să mai faci curte la cîteva,să găsesti ceva interesant ce ai putea discuta cu ele sau ea... căci sunt fete normale, inteligente, cum se cade și nu-i nevoie să începi cu una din alea.asta e parerea mea.

| Vlad93 a răspuns:

Esti ca mine prietene si eu incerc sa intru in vorba dar unele nu raspund altele au fite dar asta e trebuie sa merg mai departe...bafta in continuare si mult noroc