| sabygaby a întrebat:

Din punctul vostru, fete băieți am oîntrebare
Ce înseamnă și la ce se rafera când un baiat te intreaba daca știi sa pui punctu pe i...
Evident în contextul categoriei, adică sex, viata sexuala...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare om gandeste in felul lui!

| Love4Music a răspuns:

Noi nu citim ganduri, fiecare om gandeste diferit.
Dexul spune asa:
a pune punctul pe i expr - a preciza ce este esenţial într-o chestiune.
Daca ne spui si in ce context ti-a spus-o poate ne apropiem de adevar.

| Love4Music a răspuns:

Eu cred ca se ascunde dupa niste expresii care nici nu le cunoaste sensul. Nu are curaj sa iti spuna in fata la ce se gandeste. Asta cred eu.

| sabygaby explică:

E vorba de actu sexual în timpu actului sexual și întrebarea e dacă știi sa pui punctu pe i și întrebarea vine de la el.