| zambetcald a întrebat:

doare tare cand se pierde virginitatea? cum este mai bine/recomandat sa se intample primul contact sexual al unei fete?

3 răspunsuri:
| wzz a răspuns:

Unde se pierde virginitatea, pe stradă? straight face
Poate "când îţi pierzi virginitatea".
Durerea 'diferă' de la femeie la femeie. Poţi să nu simţi nimic şi să nu curgă sânge sau poţi să urli ( leşini ) de durere şi să faci marea roşie chiar la tine acasă ( sau poate o faci în parc sau în spatele blocului )
Ideea e că noi n-avem de unde să ştim dacă te doare tare pe tine pentru că e himenu tău. smug
Primul contact sexual... Păi... roagă-te ca cel cu care vrei s-o faci să nu aibe monster dick şi nici super epic small dick, ( să nu fie prea mare că nu mai vrei sex toată viaţa dar nici minusculă să nu poată 'sparge' himenu' ), poziţia misionarului, şi să nu uităm de ceva lubrifiant dacă doreşti.

Vi la mine să-ţi fac un control după. smug

| Dreamer a răspuns:

Important e ca fata sa fie relaxata, hotarata si foarte bine excitata...in cazul asta durerea nu mai este asa intensa. Convinge-l sa-ti faca un oral inainte, cred ca te urci tu singura pe el apoi si faci toata treaba laughing

| Anonim_4139 a răspuns:

Problema asta am avut-i si eu si pot sa-ti spun ca pe mine nu m-a durut tare,depinde de partener, cat de delicat este, m-a durut putin dar nu tare si indicat este sa o faci cu prezervativ pentru linistea ta...:*:*