| misterioasahug a întrebat:

Dragi baieti, cat ati fi dispusi sa asteptati o fata pe care o iubiti cand stiti ca e virgina si nu e pregatita sa-si inceapa viata sexuala. cel mai dulce si mai sincer rasp primeste funda love struck si un :* de la mine. happy

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Ideea e daca o iubesc inseamna ca si o respect, deci raspunsul ar fi clar pana ce simte pregatita de acest lucru. O relatie nu se bazeaza pe sex ci mai mult pe respect si pe comunicare dintre cele 2 persoane. Restul vine de la sine

8 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Pana accepta s-au batranete!

| Bombonica1 a răspuns:

Bunabig grin.Nu generalizez dar crezi ca ar spune unul macar:"Mai.sincer acum indiferent cat as iubi-o vreau sa ma culc cu ea,asa sunt eu mai insensibil de felul meu, si daca nu vrea, sa se duca invartindu-se ca imi gasesc alta!"?laughinglaughing

| w0rkSpace a răspuns:

Sincer sa fiu eu as asteptao numai daca o iubesc si ea pe mine, si daca nu e pregatita nu as fortao as lasao sa imi zica ea cand e pregatita sau sa dea un semn...

| Mihai_8442 a răspuns:

Da mai baieti si dupa 3 ani de iubire si bani va lasa cu degetu in gura si face sex cu altul eu mai mult de 6 luni nu astept

| Robi_3511 a răspuns:

2 luni si 24 de zile. fix!

| andrei_9573 a răspuns:

Eu as asteptao pana cand ar vrea ea nu as vrea sa o fortez sa faca ce nu vrea

| mo_6509 a răspuns:

Simplu daca o iubesc cu adevarat pana o sa imi zica ea ca vrea nu as forta-o niciodata cand se simte ea pregatita

| Deyu_5712 a răspuns:

Cum am rezistat si pana acum, asa pot si de acum pana cand va fie ea pregatita. pentru ce sa ma grabesc? mai mult ii fac ei rau.