| anikav a întrebat:

Dupa ce m-am culcat cu prietenul nu m-am dus la veceu si nu mi-a zis daca a ejaculat in mine sau nu si a doua zi dimineata cand am luat ceva usor in brate am simtit ca imi curge ceva foarte cald si m-am uitat si era alb si cand am atins era foarte lipicios eu cred ca era sperma din cate stiu eu si dupa cateva zile ma mananca jos ma gadila si este imi este rosu jos dar cand urinez sau ceva nu are mirosuri nimica am auzit de aceea mi s-a rosit jos pentru ca spermatozoidul o intrat in vagin si de aceea mi s-a facut rosu fara jigniri ajutati-ma,

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este de fapt o infectie genitala pe care ai luat-o de la partenerul tau. Mergi luni dimineata la un ginecolog pentru consultatie si tratament.

| anikav explică (pentru Brigaela):

De atatea ori am facut cu el iubire si nu s a intamplat nimica fics acuma cum,

| Brigaela a răspuns (pentru anikav):

Fie nu ati respectat regulile minime de igiena )spalat foarte atent inainte si imediat dupa sex pentru amandoi, urinat dupa sex), fie el s-a imbolnavit intre timp (pe cale sexuala sau luand abuziv antibiotice sau nerespectand igiena personala), fie imunitatea ta a fost mai scazuta ca de obicei si ai luat o infectie la care inainte fusesesi rezistenta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai facut "iubire" mereu, tu nu sti ca dupa o partida de iubire se face dus?
Este posibil sa ai o mica infectie, spala-te cu ceai de musetel/pelin si nu ezita sa iti faci si un control ginecologic.
Iar daca esti minora si ai 14 ani, vorbeste cu mama ta ca n u este de gluma, data viitoare folositi cu mare incredere prezervativulstraight face
Asa eviti sarcina si bts-urile
O zi buna sa aihappy

| RxTx a răspuns:

E posibil ca prietenul tau sa fi avut vreo boala bacterie ciuperca virus... cu transmise secuala
in afara de asta e posibil sa fi ejaculat in tine
mergi la doctor si fa niste analize

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ca dupa o noapte, in care sperma a stat la tine in vagin, sa ramai insarcinata. Dar cum ai putut sa dormi cu sperma in tine si sa nu te duci sa te speli?

| Quassaar a răspuns:

Data viitoare după ce " faci iubire" cu dansul, te duci frumușel la " veceu" faci un pipi, te speli bine si poate n-o sa te mai mănânce jos. Cel mai indicat este sa te duci cat poți de curând la un medic ginecolog. Stai liniștită, nu este nici un pericol in privința spermatozoidului care a intrat in vagin, el nu îți înroșește nimic, cel mult fecundează un ovul. El este mic si neinsemnat in prima faza. Una peste alta, mergi la medic.

| Leerix a răspuns:

Cati ani ai, 12?

| anikav explică:

Da bine dar e coudat de atatea ori am facut iubire si fics acuma sa fie ceva