| AndreiVersaceRegeleFițelor a întrebat:

După ce mă masturbez și îmi iese, nu e la fel de albă ca sperma obișnuită. Ce înseamnă asta? Ma preocupă problema asta de cațiva ani și vreau să știu...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca te masturbezi prea mult si sperma nu apuca sa se formeze. Vezi sa nu lesini, sau sa faci alte probleme!

| relian a răspuns:

Cati ani ai? Faci sex sau ai facut vreodata sex cu o femeie? Putine informatii, dar asa ca idee daca inainte era o culoare si acum e alta sar puteai sa ai infectie, deci ar fi cazul sa consulti un urolog.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai mai facut sex sau nu ai facut sex? Cand spui ca nu ai mai facut sex, inseamna ca ai facut candva si ai luat o pauza. Iar cand spui ca nu ai facut sex, inseamna ca nu ai facut niciodata sex.

| vocea a răspuns:

Pate este o infectie spalate cu ceai de musetel si du-te la doctor, nu stiu sigur de ce secreta asta

| AndreiVersaceRegeleFițelor explică:

Am 16 ani, evident nu am mai facut sex