| BurnUp123 a întrebat:

Dupa ce masturbez pun sperma intr-o hartie igienica o arunc in WC apoi imi spal penisul(in interiorul lui) cu apa rece in chiuveta.Se poate intampla ceva rau?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum spanac il speli in interior?

| ywar a răspuns (pentru suntserios):

Pai cum, de ce te miri? Deschide capacelul si inchide capacelul. Il bate bine bine ca pe iaurt si pe urma cica e barbat.

| Violleta2022 a răspuns:

Scrabos, extrem de scarbos!
de ce nu o ijntrebi pe mama ta, banuiesc ca ea duce gunoiul...si poate si vede ce arunci tu acolo.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti mentii igiena penisului folosind doar apa calduta si sapunul si sa eviti pe cat este posibil folosirea apei reci. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Spalandu-te mereu cu apa rece, ai sa racesti la penis si vei avea probleme cu urinarea.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este nicio problema. Insa, indicat ar fi sa te speli cu apa calduta si nu cu apa rece.

De ce nu te masturbezi cand faci dus? Este mai usor de curatat. Si este un pic mai igenic decat iti speli penisul in chiveta.

| BurnUp123 explică:

Si mai raman bucati mici lipicioase in interior