| Nelly_1064 a întrebat:

Dupa cit timp se vede ca esti insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu ochiul liber, pe strada, dupa 10-12 saptamani.

| Rayyy a răspuns:

Cand esti insarcinata, dispare menstruatia.
Cu ochiul liber se vede cam dupa 3-4 luni.

| curiozitatea a răspuns:

Dupa 1 luna iti dai seama daca nu iti mai vine menstruatia. esti dar nu este sigur. mai asteapta si du-te la medic.sau fa un test de sarcinabig grin dupa 3 luni se vede cu ochiul liber pe strada. funditahappy?

| axxelleea a răspuns:

Maxim 3 luni apare burtica depinde cate kg ai si cat esti de dezvoltata sau cat de schiloada esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cam dupa o luna (nu iti mai apare menstruatia). Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat esti tu de grasa/de slaba. Dar in general dupa 2 luni se observa burticabig grin.

| Ombladon_3485 a răspuns:

Dupa 2 minute dupa ce iti nasti c8ilu