| adrian_7273 a întrebat:

Dupa incercari multiple si eforturi uriase am reusit sa scot o fata care la inceput era inabordabila in oras. Toate bune si frumoase. numai ca acum am o frica de a nu ma face de ras.Adica daca as incerca sa o sarut si nu va dori as fi cam stanjenitstraight face. Va rog ajutor si seriozitate!

4 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Ok frumos laughing. Pai decat sa risti si sa ti-o iei, mai bine mai asteapta putin, iesiti mai des, vorbiti si usor, usor apropiete de ea. Dupa cateva intalniri. ( vezi cum se comporta si ea ) sarut-o. Asta ar fi sfatul meu s-o iei incet decat sa ti-o furi.

| cristiyana a răspuns:

Buna...pai totul va veni de la sine.nu trebuie sa fi speriat, uh incearca doar sa o faci sa se simta bine, si la momentul potrivit va veni si sarutul, fara sa-ti dai seama.nu ai dc sa-ti fie frica.iti urez succes si o sa vezi ca va fi bine. uite chiar vreau dupa ce va intalniti sa-mi tr un mesaj si sa-mi spui cum a fost ca tare curioasa sunt. popcicy si mult noroc :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dragoste este exact ca la RISTI si CASTIGI, cum ai riscat si ai scos-o in oras la fel de bine poti sa incerci sa o saruti, un sfat nu stiu daca e bun sau nu, da incepe prima data pe obraz si daca ea nu iti zice nimic inseamna ca vrea sa treceti la pasul urmator(la sarut). E doar parerea mea, acum tu faci ce vrei. SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa te apropii asa, usurel de ea, sa o privesti frumos si sa incerci. dar zic sa nu o faci din prima intalnire daca zici ca e inabordabila. s-ar putea sa fie doar timida sau nu stiu...