| anonim_4396 a întrebat:

Dupa l a b a am pielea penisului umflat, ce trebuie sa fac sa mi se dezumfle, sau se va dezumfla singur!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia o pauza de la masturbare vreo 2 saptamani, sa-si revina si nu mai trage atat de el, ca o sa ajungi la spital cu el cat un pepene.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai nimic altceva de facut in plus decat doar sa-l lasi pe "ala micu" in pace un anumit timp pentru a se "linisti" fiindca in mod sigur in scurt timp isi va reveni la normal. Sanatate! big grin