Bula
| Bula a întrebat:

Dupa parerea ta: Cum trebuie sa fie BARBATUL IDEAL?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Teoretic asa cum spune Delia 75!
In multe cazuri... e bine sa FIE!
Bun ...rau...SA FIE!
E rau fara!

98 răspunsuri:
| loredana2012 a răspuns:

Sa nu fie cretin, mitocan si baietelul mamei

| Seby91 a răspuns:

Delia 75 --> Mamaie esti dusa happy auzi la ea sickSa mearga la shopping cu tine
- Sa fie fidel. El nu intoarce capul dupa alte femei pentru ca stie ca intr-o relatie serioasa fidelitatea e obligatorie. Si mai stie ca te iubeste si ca nu vrea sa te faca sa suferi.
- Sa prefere o seara linistita petrecuta cu tine decat sa se intalneasca cu baietii. Pentru el tu esti cea mai importanta asa ca, mereu va prefera sa-si petreaca timpul cu tine. Pe amici ii poate vedea mai tarziu,! si oricum ei vor intelege! Al tau barbat creca e hamster animal de casa la revederelaughing)

| yanna_5323 a răspuns:

Pai ar fi cam,, mmm .nu.nu mai bine ar fi sa... ooo las-o balta. barbatul perfect ar trebui sa ma contrazica la tot ce spun...

| andre2726 a răspuns:

Sincer primul lucru si cel mai imp pentru mine sunt ochi trebuie sa aiba niste ochi frumosi

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a răspuns:

Sa fie blond; sa aiba ochi albastri sau caprui de preferat caprui, copilaros, sensibil, si cam atat

| YoppKidde a răspuns:

Barbatu-l ideal?thinking hmmm pai sa ma gandesc sa aiba nasu mare si sa fie cocosat si sa aiba multi bani sa-i dau in cap si sai ieau bani

| andr33a_5009 a răspuns:

Nu exista barbatul ideal

| AlexxxRo a răspuns:

In primul rand trebuie sa te intelegi cu el happy!

| Pusky3 a răspuns:

Sa stie sa se poarte cu mine si sa ma iubeasca...sa aiba un suflet bun dar si un fizic pe masura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O întrebare destul de pretențioasă.
Un bărbat ideal este foarte greu de găsit. Oare există?
Din punctul meu de vedere, un bărbat ideal trebuie să fie tandru, calm, sincer, serios, curat, deschis comunicării, adaptabil la diferitele situații apărute de-a lungul relației, puterea de a lua decizii urgente atunci cînd momentul o impune, să aibă simțul răspunderii fără a fii prieten cu lașitatea, să știe când trebuie să râdă și să facă admosferă plăcută acolo unde merge.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine ar fi sincer cu simtul umorului curajos inalt cu umerii lati iubitor de cultura credincios inteligent pasionat de lucruri cu adevarat interesante fidel direct cu picioarele pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffff "fetelor" din greseala am dat p'aicialaughing...ma amuza lista voastrawhistling...pai ceea ce e mai jos e sclavie curatahappy... dar mai bine ne'am intreba cum trebuie sa fie FEMEIA IDEALA?!whistling... oricum m-am amuzat copios pe ce a'ti scris... aveti respectul meu pentru ceea ce sunteti dar cateodata prostia intervinestraight facethinking o viata buna tuturor...IDEALUL NU EXISTA! daca ar exista nu ar mai fi viata asa de "usoara"tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun la pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fiinta de care sa nu il scoti din ochii, ar trebui sa fie frumos foc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie inteligent, dar in acelasi timp si foarte frumos. Sa fie inalt, peste 1. 83, brunet-masliniu, gen barbatii greci. Sa aiba niste principii sanatoase de viata, sa vrea mereu sa depaseasca stadiul de mediocritate in orice domeniu de interes. Sa fie bun la pat, deschis noutatilor. Sa aiba bani si sa stie sa ii investeasca. Sa fie `acolo` cand am nevoie de el, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faca nimic sa asi bata sotia cat mai des chiar de 2 ori pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, destept, de casa, si romantic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destept, sincer, cu simtul umorului, stilat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destept, sincer, cu simtul umorului si stilat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ideal stie sa fie iubit cu cine are o relatie, e serios si face fata situatiilor complicate, respecta femeia, nu o neglijeaza, e destept si fidel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inble cu curvaritu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa fie credincios, simplu, sa nu puna accent pe bani sau masini, sa fie serios sa pot avea incredere in el.Sa nu fi umblat dupa fete si nici in viitor sa nu o faca, sa ma iubeasca sincer si curat, sa ii pese de cei din jur, sa mearga regulat la Biserica si sa respecte oamenii, sa ma considere egala lui si sa nu para mare si tare ca toti ceilalti.Fizicul nu conteaza pentru mine, poate sa fie ori grasut ori slab ori brunet ori roscat mie imi este tot una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa fie romantic si ludic...
dar nu conteaza acest lucru asa mult pentru ca unde e loialitate, incredere si dragoste ...restul lucrurilor vin de la sine big grin
deaorece persoana pe care o iubesti ti se pare ideala...
daca nu ti se pare ideala inseamna ca nu o iubesiwinking
si cauti tipare perfecte pentru a o inlocui tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, sufletist amuzant inteligent si ordonat exact ca justin biber si apropo de asta sunt velcina lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fie, preferi sa accepti pe oricine langa tine numai ca sa fie... mi se pare o prostie sa te injosesti sa accepti pe oricine, sa simti mereu ca nu e bine, ca desi esti intr-o relatie tot singura te simti, de exemplu daca tu vrei sa mergi in dreapta el vrea pe stanga si nu va potriviti niciodata
sincer decat sa fie, mai bine singura, ca o data si o data tot ai sa gasesti persoana potrivita pentru tine, dar daca tu iti pierzi timpul cu o persoana nepotrivita tie nu ai sa-l vezi sau n-o sa se bage ca tu esti deja intr-o relatie.
Barbatul ideal este acela care te completeaza pe tine ca persoana, care te face sa razi, care stie ce simti fara sa ii spui, care e acolo cand ai nevoie si nu doar pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine ar fi asa: inalt, ochi caprui, par brunet, bun la inima, gentalmen, grijuliu, sa iubeasca copiii si ca-m atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat ideal este greu de gasit dar barbatul ideal pentru mine ar trebui sa fie asa : inalt, par brunet, ochi caprui, sincer, tandru, serios, glumeti, calm, curat, deschis comunicarii si oricarui probleme. Ellla