| dani_3310 a întrebat:

Dupa parerea voastra colegii si colegele din clasa voastra intr-o medie cati la suta si cate mai sunt virgin/virgine

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu-s în anul II de facultate am cel puţin două colege inactive din punct de vedre sexual.
Dar te-ntreb şi eu ceva: Care-i relevanţa?
Pentru virusake: Ai senzaţia că media de la şcoală are vreo treabă cu sexul?
Pricepeţi o dată pentru totdeauna că un om este la fel de dezirabil sau indezirabil, la fel de interesant sau neinteresant şi la fel de inteligent sau cretin indiferent de statutul activităţii sau inactivităţii sale sexuale.

15 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Niciodată nu m-au interesat astfel de lucruri. Fiecare rămâne virgin până când crede că a găsit persoana potrivită pentru a face dragoste. Şi nu ştiu câţi au găsit până acum.

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Nu-ti dau procente
iti zic ca sunt clasa a 8-a
siii
la baieti nu ma pronunt pentru ca ei se pot lauda ca nu mai sunt si numai gura sa fie de ei.
si din 13 fete... vreo 6
naspa nu?

| Razvan a răspuns:

50% nu mai sunt virginestraight face
De fapt cred ca sunt mai multi baieti virgini decat fetelaughing

| Rayyy a răspuns:

100% sunt virgini laughing
Suntem in clasa a 9-a doar...

| TeoPT a răspuns:

Sunt a 8a

3-4 din 30 - deci 10%
pa pa.

| Silvia a răspuns:

Aş vrea să cred că suntem toţi virginilaughing, însă nu pot fii sigură. Dar nu mă pronunţbig grin.

| GyeBaek a răspuns:

Toti, dar cred ca din23 cati suntem in clasa19sio pierd anul viitor.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Eu sunt a 8-a. din 27 de elevi, doar unul nu mai e virgin(dar nu sunt sigura. s-ar putea sa fie, dar barfele...)

| deea40 a răspuns:

Pai cam 90 la suta nu si 10 la suta da
Ray nu fi atat de sg ca in clasa a 9a toate is virgine ca si eu is a 9a si nuami de cate am aflat eu darmai ca is si de acre nu tsiu. daca uh creziu xa toate is inseamna ca se ascund bine

| virusake a răspuns:

70-80%. Asta doar din ce a ajuns la urechile mele.
Din fiecare clasa, macar 20% bag mana in foc ca sunt. big grin

Depinde de liceu. As spune:
peste 9. 50 media => 95-100%
peste 9 => 80-90%
8. 50 => ~80%
8 => 70-80%
Sub media asta deja incepe sa scada dramatic. Pana la urma, daca nu ai ce sa inveti, te mai gandesti si la sex, nu? big grin

PS: Nu o lua ca regula. E o statistica facuta la mine in cap cu ce mi-a ajuns la urechi pana acum. big grin

| Ionutzz97 a răspuns:

90%

| dani_3310 explică:

Cam da

| ChristineW a răspuns:

Pai sunt clasa a8a si in medie de 40% dintre baietii si 5% dintre fete. Dar dintre baietii 30% si-au pierdut virginitatea pe la 12

| Denissa_2348 a răspuns:

100%.clasa a6a