| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca baietilor le plac fetele cu picioarele lungi. love struck

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Pai eu cred ca baietilor le plac fetele cu picioarele lungi doar daca sunt destul de inalte pentru ei.Nu cred ca le plac sa fie ei mai scunzi decat ele.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde si de baiat unii le prefera cu picioare largi altii nu, mie imi plac fetele asa cu picioare largi si daca e mai inalta decat mine mai bine.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Fiecare cu preferinţele lui, dar zi tu; cui nu-i plac fetele înalte?

Baftă!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu este necesar ca asta constituie un criteriu. Personal cred că alte lucruri primează, însă acum depinde şi de preferinţele fiecăruia.

| BRG a răspuns:

Mie î-mi plac doar fetele mici de înălțime, și binențeles pe tocuri înalte și subțiri.

| MishikiCrisy a răspuns:

Da, cred ca da.

| iRawrr a răspuns:

Pe mine iubitul meu
ma place asa cum sunt adica asa trebuie doar nu se desparte de mine pentru ca sunt skunda.

| orion a răspuns:

Sincer. mie da happy

| anonim_1787 a răspuns:

Nu prea! Baietilor le plac fetele de inaltime medie cu picioare frumoase.Nu le plac palugile de 2 mwinking Dar acum depinde de gusturibig grin