| AmandaLove4ever a întrebat:

E adevarat ca pestii cam dramatizeaza tot, mai ales in relatii sau in situatii mai proaste? Dar ca sunt fosrte gelosi?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Gelozia nu tine de zodii, tine de personalitatea si educatia fiecarui individ!

| vocea a răspuns:

Nu draga, pestii de pe centura sunt gelosi si periculosi in rest caracterul difera, eu sunt gelos si sunt varsator

| pufulescu a răspuns:

Eu sunt in Pesti. Chestia cu dramatizarea in relatii este adevarata, cei din zodia Pesti isi gasesc greu partenera / partener. Situatii mai proaste nu stiu ce inseamna!
Gelozia nu ma caraterizeaza, in sensul ca nu fac ca trenul daca " ea " schimba doua vorbe cu un baiat si nici nu stau toata ziua cu ochii pe telefonul ei ( ca cei din Varsator ) dar o iau razna cand aflu ca partenera povesteste altcuiva lucruri intime din relatia noastra.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu mai crede in zodii.

Răspuns utilizator avertizat
| Axde a răspuns:

E adevarat

| BoyDCartier a răspuns:

Ai grija cu pestele ca te bate!

| RusziAlexiaOlga2005 a răspuns:

Eu sunt pesti si sunt asa.da e adevarat