| anonim_4396 a întrebat:

E adevarata informatia fara jigniri?

"Unele fete sunt ca nucile
Cresc la tara si se sparg la oras,,

Răspuns Câştigător
| Diabolik94 a răspuns:

Ai zis bine "unele". Intr-adevar cele mai multe fete se schimba complet cand ajung la oras, probabil pentru ca au parte de mai multa libertate sau pentru ca sunt prinse de mirajul unei vieti pline de distractie (distractia oferita de oras). Insa, acest lucru nu e valabil pentru toata lumea.
P.S.:Si baietii patesc acelasi lucru.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta era un banc cu moldovence: se mai numesc si nuci pentru ca se coc in Moldova si se sparg pe unde pica.
Moldovenii se numeau si pinguini. Se urca pe tren si se raspandesc in toata lumea ca pinguinii pe banchiza.

| Prezidentul a răspuns:

Da, "unele". Pentru ca restul se sparg la tara. lol...

| RAY a răspuns:

Si daca se sparg pe marte care e problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is fete frumoase la tara dar se baga toti sateni pe ele parerea mea.si daca te dai la o fata de la tara s-ar la bataie, mie nu mi se pare corect.Concluzia mea este ca se sparg mai intai la tara... Sper sa nu jignesc alte fete de pe site.

| gingergirl1 a răspuns:

Hehee...hee hee Pentru unele da laughing

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde se pot intelege 2 lucruri! Ori despre fetele de la tara asa numitele taranci sau mai bine zis navetiste laughing sau la cele de la oras laughing Si da este adevarata afirmatia!

| sEnOkHs a răspuns:

Da