| DiannaDi a întrebat:

E aiurea sa invit eu un baiat la suc? vorbim de ceva vreme pe Facebook, insa eu intru pe el mai des, el imi scrie mai rar si discutam doar banalitati. Insa vreau sa rup bariera, sa stiu o treaba, pentru ca am o atractie pentru el, pentru cum vorbeste si cum arata si as vrea sa ne cunoastem mai bine, fara sa ii propun ceva lipsit de bun-simt! Par penibila daca il invit eu sa ne cunoastem mai bine? Multumesc prieteni dragi

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-ar placea sa ma invite pe mine una ca tine pentru ca nici eu nu le caut, rusine nu e

| RAY a răspuns:

Daca nu te atrage fizic isi pierzi timpul aiurea, dar daca ai timp de pierdut du-te, parerea mea aia de pe Facebook nu sunt tipi frumosi cum va plac voua

| Violleta2022 a răspuns:

Mi se pare penibila disperarea ta sa inviti baiatul! Daca te place si iti vrea prietenia, te va invita el! Ai rabdare!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu poate sa-ti interzica si nu are dreptul sa te critice daca ai un caracter ce poate fi considerat ca fiind mai tupeista, mai "baietoasa". Daca reusesti sa-l convingi intr-un mod subtil sa accepte sa iesiti in doi partida o poti considera ca fiind castigata inainte de a incepe de fapt in realitate. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Par penibila daca il invit eu sa ne cunoastem mai bine? "
În caz că nu observi numai trăim în evul mediu, deci nu, nu pari aiurea.

| gaby24 a răspuns:

Ingeraso mai demult era si invers sa chemi baiatu la suc acu cu Euro/portofelul gros si haina Fina sa schmbat laughing

| Biu009 a răspuns:

Daca ar fi vrut sa iasa cu tine te-ar fi chemat el.

| RaduOBC a răspuns:

Radu Rsl pe Facebook.Cauta.ma daca nu merge cu ellaughing))

Răspuns utilizator avertizat