| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

E bine sa te masturbezi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu iti pot spune daca este bine sau rau, pana la urma este un lucru care unora le place, altora nu. FDepinde de tine, de ce simti tu. Daca iti place, fa-o, nimeni nu te opreste. Pana la urma este ceva normal, un mod de a-ti cunoaste corpul si limitele. Bafta! happy

| Seba2013 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Tu crezi, ca daca un lucru este placut, insemna ca este bine?
Daca te iei dupa criteriul acesta, ajungi drogat.
Parerea mea este ca ar trebui sa vi cu argumente solide.
Uite aici ce spune metoda stiintifica; https://ro.wikipedia.org/wiki/Metod%C4%83_%C8%99tiin%C8%9Bific%C4%83

Aceste argumente ale tale, nu sunt valide, ar trebui sa vi cu ceva mai mult.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cateodata e mai buna ca 10 femei, e foarte buna cand simti nevoia si scapi de tensiunea aia

| doctorandus a răspuns:

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

| Seba2013 a răspuns:

Nu este bine sa te masturbezi, pentru ca iti formezi obiceiul.
Acele fantezii, sunt formate de ganduri, gandurile activeaza circuite cerebrale.
Aceste circuite se memorizeaza, si asa te-ai antrenat la obsesie sexuala.

Nu te lua dupa ei cand spune ca masturbarea te linisteste, eu as spune ca te obsedeaza.

Iti dau si surse, stiintifice, ceei care i-ai dat funda nu ti-a dat asa ceva, poentru ca ia vorbeste dupa cum considera ia.

| SlenderMan299 a răspuns:

E foarte bine.Mai ales daca vrei sa faci muschi la mana fara sa te duci la sala.

| Mihaelagirl a răspuns:

Da

| Io4 a răspuns:

Din punct de vedere religios, ce am mai auzit nu prea. Dar practic este un mod de a te relaxa si te a te autocunoaste