| LiveForNowSpeed a întrebat:

E ceva rau daca dupa orgasm tot imi pastrez erectia?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Probabil ca esti foarte tanar. In locul tau nu mi-as face griji. Ar fi bine sa nu treci de la un numar la altul fara o pauza de, sa zicem, o jumatate de ora, chiar daca partenera ar vrea. Nu exagera, chiar daca ai cu ce happy

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Relativ, pe de-o parte e bine ca mai poti duce un numar, pe de alta inseamna ca orgasmul nu a ajuns la finalizare

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este normala o asemenea manifestare a organului tau erectil.La prima vedere pare a fi o binecuvantare insa tare mi-e teama ca este de fapt o afectiune sexuala asemanatoare cu priapismul insa cu ejaculare, ceea ce de bine de rau te scuteste de durerile afectiunii reale.Consider ca o vizita la un medic de specialitate ti-ar fi de un real folos/ajutor.Multa sanatate.