| RAY a întrebat:

E cineva de aici care s-a vazut cu cineva real si a format un cuplu?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

E ceva foarte comun in zilele noastre sa te cunosti pe internet. Singura problema intervine daca relatia se consuma exclusiv online, sau mai mult de 50% online. Asa, ca te cunosti pe te miri ce site...e la ordinea zilei.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o baltă, nu mai spera degeaba.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da nu sper la nimic era o curiozitate

| mada1820 a răspuns:

Buna,da exista. Sunt impreuna cu iubitul meu pe care l-am cunoscut pe acest site de 2 ani si 8 luni.

| Isolde a răspuns:

Da, sunt impreuna de 3 ani si ceva, dar asta nu inseamna ca promoveaza relatiile pe net.

| Adriia a răspuns:

Stiu doua persoane care s-au cunoscut pe internet (nu pe acest site), s-au casatorit, au o fetita si o casnicie fericita de mai bine de 8 ani.