| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa iti zica un baiat ca are orgasm cand vede nu stiu ce tatuaje?

13 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

In fiecare din noi se ascunde un mic dracusor pervers. Asta e perversiunea lui. Pe uni ii excita o blonda, pe altii un picior frumos, pe el tatuajele alea. Nimic ciudat pana aici. Daca il excita cand le vede pe o femeie nu vad problema. Ca doar nu se excita doar la desenul in sine, corect?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si ce baiat. Dupa mine nu ar fi normal, asta ar trebui sa o stie doar prietena lui. Nu vad motivul pentru care ar face asta public.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca prin asta vrea sa iti spuna ca vrea sa o faca

| NameHarris a răspuns:

Bai daca sunt in locuri mai intimie cum ar fi pe san in spate dinsus de fund etchappy multi baiesti se excitahappy

| Alicezzz a răspuns:

Bine ca nu are orgasm si cand vede o muscalaughing... ce naiba...laughing

| anonim_4396 explică (pentru Alicezzz):

Bzzz...uh ah oh...laughing)

| Ottakringer a răspuns:

Sa zicem ca ai orgasm cand auzi motorul unui CBR 1000 cc dar la un tatoo? E cam... ighh... ce sa zic laughing Gay rolling on the floor

| AlexandraCris a răspuns:

Fiecare cu fanteziile lui.
După părerea mea nu e chiar ok.

| xadsada a răspuns:

Depinde in ce loc sunt facutebig grin

| anonim_4396 explică (pentru xadsada):

Sunt niste tatuaje cu fetelaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu fete goale?laughing

| MauvaisRose a răspuns:

Depinde, cu ce sunt tatuajele?

| Maximilian191 a răspuns:

Nu-i ok. Cine stie ce film erotic a vazut el si cine stie ce tatuaje avea actrita