| DomnulFantastic a întrebat:

E normal sa te indragostesti la 12-13 ani?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Mai, cum sa zic si cu normalitatea asta.
de indragostit te poti indragosti si la 8 ani si la 12 si la 50.
doar ca dragostea aia de copil e prea credula si prea limitata de varsta/nedezvoltare fizica. E normal dar nu e ceva standard.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai iubire fata de parinti exista din uter fata de mama despre ce vorbim

| neutrino a răspuns:

Este normal.

| Emilian65 a răspuns:

La 12-13 ani, este normal sa te indragostesti de Lb. romana, matematica, fizica, chimie si apoi sa te indragostesti de o fata.

| SkyPilot a răspuns:

Da, chiar si mai devreme. Dar ai sa vezi pe masura ce inaintezi in varsta ca felul in care percepi aceste sentimente se schimba.

| Danysan a răspuns:

Poti sa te indrgostesti si mai devreme.Nu exista o bariera pentru iubire. Iubirea apare cand nu te astepti.seara faina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. De ce nu ar fi?

| Deliiiia a răspuns:

Nu, la varsta respectiva e mai degraba vorba de o atractie.

| Lorde92 a răspuns:

Da.

| deny2002 a răspuns:

Da e normal.

| devor a răspuns:

Chiar foarte normal

| SerenaSmiley a răspuns:

Da, e normal. Suntem oamenii.

| sEnOkHs a răspuns:

Da