| nitzaroberto a întrebat:

E normal sa te masturbezi la 12 ani?

11 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea nu este normal ca la o varsta asa frageda sa te masturbezi la 12 anihappy. Fiecare alege ce este mai bine pentru el.

| Unffox a răspuns:

Nu e normal nici sa te masturbezi... -.-"

Sa nu mai zic la 12 ani... ce aveti mai copii?

| anonymus a răspuns:

Cred ca astia obsedati, dau pe afara de placere, la propriu

| pisy_9676 a răspuns:

Ai fost vreo data la psihiatru? nu ar fi rau sa mergi acum.mai copile esti nebun?

| asdasasasas a răspuns:

thumbs up viitor curvar ne vedem la strip clubrolling on the floor)
nu nu e dar chiar daca te uiti la filme porno de la 9 ani nu ti se intampla nimic cred ca u vrei sa futzi pe cinevahee hee daca ai catel ELIBEREAZATE!

| quickly a răspuns:

@anonymus tu vorbesti, astia care neaga in general o freaca cel mai rau asa ca te rog numai zii nimic lasa baiatu sa faca ce vrea ca nu e femeie e normal sa simta si el nevoia de p**** happy

| katy1151 a răspuns:

Eu am 11 ani si ma masturbezhappy

| SilentRp a răspuns:

Este normal happy.Nu e nimic rau in asta, stai linistit tongue

| ngllllll a răspuns:

Nu este normal sa te masturbezi la nicio varsta.

| 1x1 a răspuns:

Sincer eu ma masturbez de la 7-8 ani

| MynameNO a răspuns:

NORMAL e ceva natural big grin noi fol mana, fetele. tehnoogie laughing))