| Glsukab a întrebat:

E o poveste destul de lunga dar incerc sa o scurtez. C-am de un an imi place de o fata totul bine si frumos am fost prieteni o buna bucata de timp atat de buni ca ne imparteam acelasi sandvich. Ma rog... am observat niste gesturi ale ei ( ma lua de mana inexplicabil, si o atentie speciala acordata mie) am crezut ca ii place de mine asa ca dupa cateva zile am vorbit cu ea si i-am zis ca imi place de ea. ce nu stiam ea se cmbinase fix in seara aceia asa ca raspunsul ei a fost unul: glumesti? am prieten, imi pare rau ca ti-am dat sperante dupa care a urmat o perioada de cearta de vreo 2-3 luni cu acel prieten nu astat nici o saptamana in aceasta perioada era atenta la fiecare cuvant spus de mine oricui si imediat intervenea daca auzea ceva de numele ei si asculta tot ce vorbesc mai ales cu fetelte. Acum cateva zile ne-am impacat am zis sa fim macar prieteni daca mai mult nu... Azi am observat ceva imi zice lasa-ma sa scriu si eu ceva si imi da mana la o parte dar nu isi mana de pe a mea si ne uitam unu la latul timp de cateva minute. Dupa cateva minute ma duc pe la spate si o iau in brate nu zice nimic chiar ii placea. Acum nu stiu ce sa mai cred (mentionez are prieten)

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E posibil sa se fi razgandit, si sa te priveasca altfel.Continua cu ce faci dar nu-i mai spune inca odata ce si cum simti, las-o sa spuna ea. Daca mai trece o luna 2 si nu se schimba nimic, treci la fapte si sarut-o! Nu-i vorbi de voi, nu da detalii, fi misterios!

| Thextruexme a răspuns:

Eu cred ca o recuceresti, mai asteapta si daca vrei sa o tii tot asa incercand sa o recuceresti prin spatele iubitului eu zic sa mergi la salalaughing) Pare o fata complicata si comportamentul ei are niste salturi destul de inalte intr-un timp destul de scurt. Daca prietenul ei afla ca se intampla chestii care nu sunt doar "prietenoase" si ea iti i-a apararea atunci ai recuceritowinking. Noroc.

| AwesomeKiss a răspuns:

Sincer frate putintel se aseamana povestea ta cu a mea doar ca la mine e un baiat cu iubita da el a spus ca ma place etc nu trebuie sa spun povestea mea laughing Eu cred ca a inceput sa te placa tine-o tot asa apropriete de ea fa-o sa se uite doar la tine fa-o sa uite ca are prieten si la un momendat va veni la tine big grin