| anonim_4396 a întrebat:

E posibil să îţi placă de alt băiat dacă ai prieten.
Şi dacă da, cum ar trebui de rezolvat asta?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este posibil si asta.Dar daca tu deja te uiti dupa altul cand ai prieten e clar ca esti nestatornica in dragoste.

| RAY a răspuns:

Simt ca imi cade ochii de somn, asta pentru ca noi oamenii avem 2 nevoii de reproducere
emotional, sexual, nu inseamna ca daca iubesti pe cineva nu poti place pe cineva la fizic, nu devenim gay, lesby cand iubim, dorinta sexuala e mereu prezenta acolo, un studiu a dovedit ca fetele la ovulatie sunt atrase de barbatii frumosi, bine facuti, inalti etc in aceasta perioada ele isi vad actualul partener negativ, desigur in cupluriile unde el e frumos si bine facut sexul e mult mai des, vezi daca nu esti la ovulatie

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Da, este posibil... trebuie doar sa-l ignori daca esti destul de tare.
Pana la urma doar nu vrei sa renunti la prietenul tau doar pentru ca ai vazut o alta optiune mai buna.
Gandeste-te la cat de mult inseamna prietenul tau pentru tine si ignora-l pe cel "nou".
Altceva nu ai ce sa faci, pana la urma "Sufletul cere ce nu poate avea." Ignora-l! Este doar parerea mea!
Iti doresc o zi placuta in continuare!

-Blytz-

| Mussette a răspuns:

Poate reușești să îi rezolvi pe amândoi. laughing

| Armenianeek a răspuns:

Sex in grup.

| Iridescent a răspuns:

E posibil sa-ti placa mai multi si aici apar problemele.

| nedeea86 a răspuns:

Da, este posibil. Asta depinde foarte mult de ce fel de sentimente ai pentru prietenul tau.