| szivarvany a întrebat:

E un baiat care mi a propus sa ne intalnim, vorbim deja de ceva timp si facem parte din acelasi anturaj dar fata in fata ne-am vazut doar o data acum 2 ani.Problema e ca era foarte ok imi spunea ca abia asteapta sa ne vdem ca vrea cv serios daca totul merge bine, dupa 2 zile nu am mai vorbit asa mult pentru ca nu am avut timp nici unul dintre noi si mi se pare normal,doar ca inainte cu o zi sa ne vedem mi-a spus ca numai poate sa vina pentru ca i s-a stricat masina, doar ca noi stam in acelasi oras destul de mic.Nu inteleg de ce? help...happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca faceti parte din acelasi anturaj si de doi ani nu v-ati vazut la fata, asta inseamna ca el are mare dreptate, iar tu trebuie sa-l crezi. Poate ca in curand te va face fericita.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Poate este timid si s-a speriat. Poate chiar I s-a stricat masina. Poate ca nu este asa de serios. Eu as zice sa mai vorbiti, lasa-l pe el sa-ti propuna o noua intalnire.

| rebiik a răspuns:

Ori a vrut sa-si bata joc de tine.{te poti astepta la orice din partea baietilor din ziua de azi}.Ori chiar i s-a stricat masina, sau ii e rusine sa se vada cu tine. Sper ca te-am ajutat!

| szivarvany explică:

Nu stiu ce sa cred imi ramane sa astept dar nici nu vreau sa creada ca m-a afectat atat de mult incat nu vreau sa vorbesc cu el