| Axel22 a întrebat:

Ejaculare precoce e atunci cand iti iese putin lichid dala seminal (sau sperma) fara sa ai orgasm?

Răspuns Câştigător
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Nu este atunci cand ejaculezi inainte sa incepi actul sexual propriuzis.

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

E ca si cum tu intr-o dacie vrei sa fii primul care pleaca de la semafor, dar iti moare motorul. pustiule..traieste-ti amarata aia de copilarie si lasa prostiile

| darrio2007 a răspuns:

Nu apuci sa intri si deja te-ai scapat pe tine.Complet.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Elena nu a raspuns complet. Ejaculare precoce e considerata si ejacularea mult prea rapida chiar dupa ce a fost inceputa penetrarea. Daca nu ma insel e considerata ejaculare precoce daca se intampla in mai putin de 1 sau 2 minute, unii considera ca nici 5 minute nu-s suficiente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejacularea precoce e atunci cand ejaculezi prea repede. Ti-ai da seama si din nume daca ai cunoste putin sensul cuvintelor.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Doar daca iti incepi actul sexual

| PsychologistT a răspuns:

Acel lichid se mai numeste picaturile placerii.
Ejacularea precoce e atunci cand ejaculezi regulat mai devreme decat ar dori partenera, pentru a obtine satisfactia sexuala dorita.