| KoWalSky a întrebat:

Era un site, unde scriai 2 nume si spunea cat % se potriveau, imi dati link pls?big grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Chiar crezi in asa ceva?laughing

| StopTheWar a răspuns:

Chestiile astea nu sunt adevarate... Sunt puse la plesneala de un calculator...

| KoWalSky explică:

Stiu, doar ca aveam nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu crede, dar vrea sa cucereasca pe cineva, si vrea un atuu in plus. La o adica, poate sa-i spuna:" Bine, dar si astrele spun ca ne potrivim".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

batting eyelashesIncearca sa faci mai multe teste din astea si o sa te convingi ca nu sunt adevarate, pentru ca la un joc iti zice 40 % la altul iti spune 1%. Deci o pierdere de vreme. Daca te potrivesti cu persoana iubita se vede prin fapte, gesturi, nu prin Love Tester.