| AlexXbox360 a întrebat:

Eram azi in metrou si ma uitam la o fata foarte draguta. Se uita si ea la mine. In jur de 3-4 statii ne-am schimbat priviri iar cand s-a ridicat sa plece s-a uitat iarasi la mine iar eu am zambit dupa care a zambit si ea. Ea avea in jur de 20-22 ani iar eu 17. Acum vreau sa stiu posbilele variante pentru. faptul ca mi. a zambit. 1. I placea si ei de mine. 2? Credeti ca i placea si ei de mine. Puteam sa fac ceva ca sa intru in vorba cu ea? fiindca am ramas cu gandul la ea de ceva timp.

2 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

Inteleg ca a fost atractie reciproca, dar numai o coincidenta v-ar apropia - daca ai mai avea ocazia sa o revezi poate.
Cred ca te-a placut.winking

| Linka89 a răspuns:

Probabil esti dragut, daca ti-a zimbit, dar nu uita ca fetele iubesc uneori sa se joace.alta data daca vei mai avea asa situatii incearca sa vb primul cu ea. si atunci nu o sa mai apara ginduri de tipul i-am placut? puteam sa fac ceva? mai mult curajwinking