| diana_8094 a întrebat:

Este adevarat ca dk ti-a venit ciclul poti ramane insarcinata? am facut sex neprotejat cu prietenul meu luna trecuta, dar ne.am oprit l timp inainte sa ejaculeze si mi. a venit ciclul normal. sad:-ss plus ca m.am km ingrasatsad

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit perfect normal, adica exact in ziua in care trebuia (regulat) si a fost normala din toate punctele de vedere (durata, flux, aspect, simptome), atunci sarcina este putin probabila. Dar trebuie retinut ca in 20% din cazuri, femeile pot avea sangerari care sa imite menstruatia in timpul sarcinii.

| soare a răspuns:

Hmm nu cred daca zici ca nu a ejaculat in uh scuze de expresie. nu cred dar mai bine faty un test de sarcina si incearca-ty sa va protejaty

| Dydy_7659 a răspuns:

In mod normal nu ar tb sa iti faci probleme daca ti-a venit normal. Dar este adevarat poate sa vina menstruatia si peste sarcina. Dar ca sa fi sigura poti sa faci un test de sarcina. Iar data viitoare protejazate sa nu ai neplaceri happy

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Daca ti-au venit problemele nu esti insarcinata.De curiozitate cati ani ai?

| zuzu_3768 a răspuns:

Nu esti insarcinatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca esti insarcinata, dar amandoi sunteti niste copii inconstienti.Niciodata sa nu mai faci neprotejat! Este o imensa prostie si imaturitate, iresponsabilitate si cum mai vrei tu.pff

| florina_9096 a răspuns:

Nu e nimic grav daca nu si dat drumul in tine si ciclul tea venit normal ca intodeauna. fara sa intarzie. dar ar fi mai bine sa faci un test. nu se stie niciodatawinking

| Marya_9947 a răspuns:

Nu nu ai cum sa fi insarcinata daca ti-a venit ciclul happy

O intrebare happy Cati ani aihee hee?