| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca in urma primului act sexual sanii se vor lasa? fundul se va lasa? si vor creste soldurile?

10 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu,nimic din toate acestea nu este adevarat.Nici nu ti se maresc sanii, nici tu tii se lasa, fundul la fel.Nu suferi nicio schimbare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai zice ca la varsta ta (ziceai ca ai 18 ani) ar trebui sa ai niste notiuni de baza de anatomie incat sa nu mai pui intrebari din astea

| Diana1417 a răspuns (pentru suntserios):

Ca fapt divers am o sora mai.mare care imi tot spune chestiile astea ....atata timp cat eu sunt virgina si ea nu e...am ales sa intreb aici daca are dreptate sau. Vrea doar sa ma sperie happy

| mihai69 a răspuns:

Nu se lasă nimic. Doar uneori se mai lasă câte una gravidă. Și abia atunci să vezi burtă, șolduri, țâțe...

| anonima0101 a răspuns:

Nu. doar dupa ce nastii laughing se intampla asta puppy dog eyes happy soar partea cu soldurile e adevarata din cate am auzit! happy happy happy

| Skilline2012 a răspuns:

Nu.

| trixiiie a răspuns:

Nu se întâmplă nimic de genul ăsta, măi. Calm down. Și fă sex, crede-mă că nu știi ce pierzi!

| DomnulFantastic a răspuns:

Nu nu e adevarat

| MariusSB a răspuns:

Buna!

LOL.Nu,niciuna din cele enumerate de tine nu se va intampla!

"Play Safe"

O zi minunata!

| calbasan a răspuns:

Povesti cu pesti...