| Roza21 a întrebat:

Este adevarat ca la majorate majoritatea cuplurilor se duc undeva sa faca sex pentru ca nu mai pot rezista? Si cati bani sa dau pentru cadoul unui majorat de la o colega?(nu suntem cine stie ce apropiate)

7 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Nu e neaparat pentru faptul ca nu mai pot rezista, ci pentru faptul sa fie mai indrazneti si mai creativi. Am auzit multe cupl, uri care au facut sex in curte, pe plaja, la baia din tren, etc, dar nu neaparat din obsesie, ci din pur placere si curiozitate, sa mai schimbe si rutina.
Depinde de bugetul tau si cat de drag iti este prietena respectiva. I-ai ceva ce il va folosi mereu, o bijuterie daca iti permiti. Succes iti doresc!

| Elena1234456 a răspuns:

Depinde.Doua intrebari in una, interesant thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

In general,adolescentii se imbata si ajung sa faca multe lucruri atunci,inconstiente uneori.dar cum hormonii lor sunt agitati,in majoritatea cazurilor exista posibilitatea sa se intample acest lucru,dar daca majoratul se tine intr-un local, ar fi putine sanse.

Cat despre cadou, eu zic intre 50-100 lei

| oanaoana23 a răspuns:

Nu e adevarat cu sexul, depine cat de serios e viitorul major, daca vrea sa se distreze de majoratul lui, sau sa faca orgie pe banii parintilor. eu zis=c ca 30-50 lei e suficient daca puneti mai mult bani. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt animalici, normal ca nu mai pot! Asa fac animalele cand se intalneste masculul cu femela, se imperecheaza dar acestea spre deosebire de om nu gandesc, nu sunt capabile sa-si controleze instinctele sexuale!

| deea3butterfly a răspuns:

La prima intrebare nu este o regula.iar la cadou poti sai cumperi un ursulet de plus(din acela gigant)am vazut ca se poarta pe la majorate si te poti incadra pana in 150leibig grinfundabig grin