| Alex2012 a întrebat:

Este adevarat daca esti slab ai... mare si daca esti gras o ai mica?

8 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Nu este adevarat. astea sunt mituri. nu trebuie sa crezi tot ce se aude.

| BRG a răspuns:

Nu

| FlorinDiablo a răspuns:

Studiile arata ca: daca esti o persoana supra ponderala se acumuleaza grasive in zona burti si aici ma refer la zona de la stomac in zos si daca se acumuleaza grasime acopera... si nu mai intra toata ca loveste de burta intelegi thinking

| iloveunicorns a răspuns:

Nu dracă, depinde de organismul fiecăruia.

| Andreia1 a răspuns:

Nu cred

Răspuns utilizator avertizat
| alin322 a răspuns:

Da si Nu! Daca esti mai gras, automat o sa o ai mai scurta la suprafata, pentru ca grasimea o sa o acopere putin(adica in jurul bazei, adica in zona pubiana), depinde cat de gras esti. Deci intr-adevar, daca esti mai slab vei avea un penis putin mai lung la suprafata. Dar tot asa, daca te vei ingrasa vei avea automat un penis putin mai gros fata de momentul in care erai mai slab. Diferentele sunt minuscule insa.

| GalaxYC a răspuns:

Nu nu este adevarat...100%