| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva rau daca nu te exciti la clitoris? mentionez ca nu am simtit niciodata nevoia sa ma masturbez, prietenele mele fac asta. eu nu. am 18 ani happy

Răspuns Câştigător
| Negoiu a răspuns:

Nu toate fetele se excita la clitoris, poate ai placerea in interior.Am intalnit fete care se excitau foarte tare la mangaierea sanilor, altele mult mai putin (una mi-a spus chiar ca o gadil ca nu simte altceva)...Nu-ti fa probleme, fetele din acest punct de vedere nu sunt la fel!

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu te speria!
nu esti inca pregatita, nu iti place inca si poate nici nu trebuie sa-ti placa sa te masturbezi
daca o sa o faci cu persoana potrivita iti va placea pentru ca va fi ceva din dragoste

| Doηηa a răspuns:

E cam ciudat...
Nu stiu ce sa zic de tine, dar eu ma excit maxim. laughing

| adelynaa a răspuns:

Asa eram si eu la inceput, nu simteam placere, trebuie sa stii cum sa stimulezi clitorisul imposibil sa nu simti placere.
Vorbeste si cu prietenul tau daca zici ca a pus mana sa iti stimuleze in alt punct.
Ideea ii ca trebuie sa cauti si sa gasesti acel punct al clitorisului in care te exciti.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, probabil ca nu ai stiut exact cum.

| Alcyon a răspuns:

Poate nu esti pregatita pentru asta. Unele te-ar invidia. Sa vezi cum e, cand nu ai cu cine sa faci si simti nevoia laughing te-apuca nervii.

| Alison95 a răspuns (pentru Alcyon):

Pai sunt virgina.

| Crucified a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce treaba ai tu cu ele atata timp cat nu te afecteaza cu nimic?

| MisFit20 a răspuns:

Cinste tie daca spui adevarul, nu, nu vad nimic rau in asta, ba chiar e de apreciat.

| BLeur a răspuns:

Bună.

Dacă chiar nu îţi place, nu îţi place şi punct. Nu trebuie neeapărat să faci asta dacă nu îţi place / nu simţi că ar fi bine.
Ciudat, pentru că majoritatea fetelor le cam place.

| trance04 a răspuns:

Este ok daca nu o faci si cel mai bine vei vedea cand va pune prietenul tau mana :*

| Alison95 a răspuns (pentru trance04):

A pus si nu am simtit nimic, chiar era enervant. si sunt virgina. inseamna ca sunt frigida?

| trance04 a răspuns (pentru Alison95):

Este prea repede spus ca esti frigida mai ales ca esti virgina, exista o oarecare teama pentru tine si nu te gandesti decat la asta, lasa lucrurile sa decurga normal si nu te gandii la prostii gen frigididate sau altceva

| Alison95 a răspuns (pentru trance04):

Dar toate fetele fac asta, numai eu nu. nu cred ca e normal

| miru20cmrecords a răspuns:

N-am facut niciodata asta.