| Khero a întrebat:

Este ciudat ca la 14 ani sa nu fii avut primul sarut?

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ciudat este că nu te interesează școala!
Pa, pa.

| JohnnyBi a răspuns:

Vai, e o tragedie. unul din motivele apocalipsei. cum sa ai 14 ani si sa nu fi sarutat?

acum serios...tu ai gandit tampenia asta?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu, de ce sa fie? La 14 ani a vrut o fata sa ma sarute la intrarea in curtea scolii. Habar n-am ce-i venise, nici macar nu eram amici si mi-a fost atat de rusine de prea multa lume in jur ca m-am tras inapoi si i-am spus sa ma lase in pace. Asa ca m-am sarutat cand mi-a venit mie cheful, ce treaba are? Poti sa te saruti si la 10 ani ca nu strica.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| minrest a răspuns:

Nu este. Ciudat mi se pare contrariul, ca oameni de 14 ani sa se sarute doar ca sa nu para inapoiati. Sarutul la varste asta nu are nici un rost.

| Duucu a răspuns:

Nu,e foarte ok, nici de-al dracu sa nu-l ai. Rezista cat de mult poti fara, sa vezi ce bine e. Nu incepe cu unul, ca dupa ajungi sa vrei din nou.

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

#haha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o sa mori virigin

Răspuns utilizator avertizat
| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu, nu e ciudat. Poate ca nu ai simtit sa faci asta, poate ca nu ai avut cu cine. Nu te grabi, timpul le rezolva pe toate. Nu trebuie sa te simti ciudat.

Pa, pa!

| Crazyfish a răspuns:

Bro,ciudat e tipu' ala din colt care se uita la iphone-ul tau!
Ca ai numa 14 ani!

| IonutM4A1 a răspuns:

Ai dreptate CBogdannnnn...Lumea asta este rea dar o relatie de durata este aceea cand cuplul nu asculta ce zice lumea...winking

| CBogdannnnn a răspuns:

Nu,nu-ti face griji.Doar nu-i baga in seama pe cei care se iau de tine din aceasta cauza, iar daca ei/ele iti sunt prieteni ti-as sugera sa te gandesti daca ar trebui sa stai in preajma lor.

| anamaria200517 a răspuns:

Nup happy
stai linistit, cand va fi sa fie atunci se va intampla big grin

| stefaniaforever a răspuns:

Nu,nu este! Acest lucru se va întâmpla când se va simți, nu trebuie sa păstrezi o limita de vârstă. Știi tu, mai bine mai târziu decât prea devreme. O zi buna!

| Vlaad1354 a răspuns:

Stai linistit nu e nicio rusine..eu am 17 ani si inca nu l-am avut...

| Teresa02 a răspuns:

Buna. Stai calm/a nu este deloc ciudat.

| Blanka120 a răspuns:

Putin... adica deja uni sarutul au la 11_12ani... dar nu e o rusine

| liutell a răspuns:

Nu este deloc ciudat, va veni timpul si pentru asta, nu-i asta problema, doar ca acuma mai rar asa fete la 14 sa nu stie de sarut, nemaivorbind de altceva))

| LoloFaraNume a răspuns:

Nu ....nu este ciudat...dar cred ca esti putin timid/a

| Sakura153678k a răspuns:

Nu! nu este deloc ciudat!