| otherwise a întrebat:

Este normal ca la 14 ani si 6 luni sa am marimea penisului de 16.5 - 17 cm in erectie? Astept raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| DrPedobear a răspuns:

E mai mare decat marimea medie a unui penis la varsta ta. Ar trebui sa-ti pui majore semne de intrebare si sa reduci numarul sesiunilor de masturbare. In ansamblu esti un baiat norocos, ar trebui sa te simti fericit ca ai fost inzestrat cu un asa organ, ca mama natura ti-a pus in grija un asa falus cu care sa intorci priviri pe strada in niste pantaloni stramti sau sa sucesti mintile fetelor naive.
Singurele efecte secundare ar fi ca poti muri de falusita (penisul se excita in timpul somnului, intra in erectie si astfel tot sangele din corp este centralizat in testutul lui. din cauza aceasta creierul este deprivat de sangele bogat in oxigen si intervine surmenajul ce in unele cazuri poate duce la moarte cerebrala). De asemenea te poti trezi cu ea pe piept dimineata, suferind o stare de sufocare deoarece-ti apasa pe cavitatea toracica si impiedica plamanii sa se dilate in timpul inspirarii. Un alt inconvenient ar fi de natura estetica, fiind nevoit sa porti haine mai largi care sa-ti ascunda conditia pentru a nu ajunge de rasul lumii.

O zi buna!

15 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Tu chiar ii rupi capu' de 20 de ori pe zi?
Eu totusi cred ca ai masurat doar capul penisului.

| marrr a răspuns:

Da, dar las-o mai usor cu l***.

| Ana a răspuns:

E chiar foarte bine la varsta tawinking

| lilstar a răspuns:

Da esti norocos nici nu ar trebui sa te plangi, altii se plang ca o au prea micalaughing

| Doa'Do a răspuns:

Probleme maristraight face

| →s ♥ ą← a răspuns:

Da e binehappy

| Lavu a răspuns:

Ce face?:O 17 cm?:O:O

mamaaaalaughinglaughing si ai 14 anilaughing mai ai fratelaughing

o sa o tii legata de gatlaughing)

nu stiu daca e binelaughing)

| danutzzz1992 a răspuns:

Hai fi serios, fa lucruri ingenioase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU e bine o sa te atace noapte in somn...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firati ai.
Vrei sa o ai de 25 cm?
O ai mai mare decat normala...
Daca e mare taie din ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu zic e normal. Ce nu te multumesti cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar mai vezi asta. dar sa stii ca nu pera e normal, poate ca esti tu mai dezvoltat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerat de mare, sotu meu o are de 16 cm,
nu te imi masturba
vei avea probleme cu fetele din cauza marimii marii
marimea idelala la penis este intre 18-20 cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o mai usor cu lab*...cred ca ti-ai marit-o prin asta.nu e normal.

| Jake109 a răspuns:

Esti inzestrat frate! Bine ca nu il ai de 20cm (ca al meu dar eu am 17 ani) roaga-te sa nu-ti mai creasca!