| kiLL3r a întrebat:

Este o fata, care am fost foarte buni prieteni, am fost in generala in aceeasi clasa si acum in acelasi liceu dar in clase diferite. Imi place mult de ea, i-am spus asta de 1000 de ori. Dar ea ma tot refuza, apoi cu timpul a inceput sa ii placa de mine, iar apoi s-a suparat pe mine pentru ca numai facem revelionul din cauza mea(am rezolvat problema asta, sa vorbeasca iar cu mine si sa facem revelionul), dar mi-a spus ca s-a dus tot, si nu o sa uite asta niciodata.

Cum sa fac sa ma placa iar, sa ii arat ca imi pare rau, si ca vreau sa ma revansez fata de ea!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa te placa iar, totul vine de la sine.Tot ce trebuie sa faci tu este sa te comporti cu ea ca inainte ca si cum nimic nu s.ar fi intamplat.Pwp:*